Az SZPK Komárom csapata megvédte bajnoki címét
2020. 01. 12.

Az SZPK megvédte bajnoki címét a női mezőnyben

Szombaton délután különleges téttel lépett pályára az SZPK Komárom női csapata. A képlet egyszerű volt: amennyiben a vendégek behúzzák a két pontot, akkor megvédik címüket. Ennek megfelelő lendülettel vágtak neki a találkozónak a vendégek és alig fél perc elteltével Lelovics Nóra megszerezte a vezetést. Három perccel később már kétgólosra nőtt a vendégek előnye, ezt követően a mesehősök stabilizálták védekezésüket. A fordulást követően is sokáig tartották magukat a hazaiak, majd a mérkőzés felénél mindkét háló megzörrent (1:3). A záró etapot megint gyors komáromi gól nyitotta, amire érkezett válasz a hazaiaktól Zsámboki Alíz révén (2:4). A mérkőzést és az aranyérem sorsát Gujtmann Renáta gólja zárta le: megnyerte a mérkőzést a komáromi csapat, megismételve ezzel a bajnoki aranyérmet.

Bár még egy kör hátra van a női bajnokságból, az aranyérem már biztosan Komáromba kerül: gratulálunk az SZPK csapatának!

IBK Cartoon Heroes - SZPK Komárom 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)