Hartmann-Kayser kupa
2017. 10. 30.

November utolsó hétvégéjén újra nemzetközi utánpótlás tornákat rendez az SZPK Komáromban.

KAYSER / HARTMANN KUPA
Utánpótlás csapatoknak
2017. november 25 és 26.

A verseny helye és ideje:
2017. november 25 és 26. Sportcsarnok Komárom Czuczor Gergely út 62. illetve Feszty Árpád Általános Iskola Komárom Csillag ltp. 16.

Korosztályok:
2017. november 25. szombat:
(KAYSER) 2009 (U9) és fiatalabb születésűek (unihoki /3+1 játékos /Feszty
(KAYSER) 2005 (U13) és fiatalabb születésűek (nagypálya/5+1 játékos /Sportcsarnok

2017. november 26. vasárnap:
(Hartmann) 2007 és fiatalabb születésűek (unihoki /3+1 játékos/Feszty
(Hartmann) 2003 és fiatalabb születésűek (nagypálya/5+1 játékos /Sportcsarnok

Egy évvel idősebb lányok korlátlan számban szerepelhetnek az adott korosztályban.

2017. november 1. (szpk@vipmail.hu)

Minden korosztályban az első nyolc csapat nevezését fogadjuk el.

Lebonyolítás:

Szabályok:
- Az IFF szabályai szerint

A helyezések eldöntése: több pont (győzelem 2 pont) / egymás elleni eredmény / gólkülönbség / ha 3 csapatnak van azonos pontja: mini-tabella / több lőtt gól /3-3 büntetőlövés.
Helyosztók esetén 3-3 büntetőlövés, a döntőben 3 perc hosszabbítás, majd 3-3 büntetőlövés.