Hírek
Izgalmas küzdelmekre van kilátás a 2. Kispályás Floorball Diákolimpia országos döntőin. |
2009. 01. 10. |
Az országos döntőbe jutott csapatok csoportbeosztásai is elkészültek. A részletes forgatókönyvek megtalálhatóak a Diákolimpia menüpontban, valamint a www.mdsz.hu/forgatokonyvek.php internetes oldalon.
Az országos döntő csoportbeosztásai:
I. korcsoport fiú
A csoport:
Árvay József Gyakorló Általános Iskola, Sárospatak
Reich Károly Általános Iskola, Sportiskola és Zeneiskola, Balatonszemes
Eötvös József Általános Iskola "A", Budapest
Lestár Péter Középiskola Városföldi Tagiskolája, Városföld
B csoport:
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
Eötvös József Általános Iskola "B", Budapest
Deák Ferenc Általános Iskola, Paks
Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola, Budapest
I. korcsoport lány
A csoport:
Lestár Péter Középiskola Városföldi Tagiskolája, Városföld
Árvay József Gyakorló Általános Iskola, Sárospatak
Deák Ferenc Általános Iskola, Paks
Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola, Budapest
B csoport:
Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Debrecen
Reich Károly Általános Iskola, Sportiskola és Zeneiskola, Balatonszemes
Eötvös József Általános Iskola „A”, Budapest
Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs
II. korcsoport fiú
A csoport:
Laborcz Ferenc Általános Iskola, Budapest
Eötvös József Általános Iskola „A”, Budapest
Reich Károly Általános Iskola, Balatonszemes
Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
B csoport:
Bozsik József Általános Iskola, Komárom
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
Sajószentpéteri Központi Általános Iskola, Sajószentpéter
Remetekertvárosi Általános Iskola „A”, Budapest
II. korcsoport lány
A csoport:
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
Árvay József Gyakorló Általános Iskola, Sárospatak
Reich Károly Általános Iskola, Balatonszemes
Eötvös József Általános Iskola „B”, Budapest
B csoport:
Lestár Péter Egységes Középiskola, Szakiskola és Óvoda, Városföld
Dr. Kemény Ferenc Általános Iskola, Eger
Bozsik József Általános Iskola, Komárom
Eötvös József Általános Iskola „A”, Budapest
III. korcsoport fiú
A csoport:
Kodály Zoltán Általános Iskola, Szolnok
Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
Vörösmarty Mihály Általános Iskola „A”, Debrecen
Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola, Budapest
B csoport:
Bozsik József Általános Iskola, Komárom
Vörösmarty Mihály Általános Iskola „B”, Debrecen
Reich Károly Általános Iskola, Balatonszemes
Remetekertvárosi Általános Iskola „B”, Budapest
III. korcsoport lány
A csoport:
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
Deák Ferenc Általános Iskola, Paks
Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola, Budapest
Reich Károly Általános Iskola, Balatonszemes
B csoport:
Lestár Péter Egységes Középiskola, Szakiskola és Óvoda, Városföld
Vértesszőlősi Általános Iskola, Vértesszőlős
Damjanich János Általános Iskola, Zagyvarékas
Eötvös József Általános Iskola „A”, Budapest
IV. korcsoport fiú
A csoport:
Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
Laborcz Ferenc Általános Iskola, Budapest
B csoport:
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
Körösi Csoma Sándor Általános Iskola, Szolnok
Bozsik József Általános Iskola, Komárom
Remetekertvárosi Általános Iskola „A”, Budapest
IV. korcsoport lány
A csoport:
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
Lövői Általános Iskola, Lövő
Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Berhida
B csoport:
Deák Ferenc Általános Iskola, Paks
Bozsik József Általános Iskola, Komárom
Eötvös József Általános Iskola „A”, Budapest
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
V. korcsoport fiú
A csoport:
Széchenyi István Gimnázium, Szolnok
Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest
Bródy Imre Gimnázium és Szakközépiskola, Ajka
Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola, Dunaújváros
B csoport:
Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
Surányi Endre Szakképző Iskola, Kazincbarcika
ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Hatévfolyamos Gimnázium, Budapest
Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Dunaújváros
V. korcsoport lány
A csoport:
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola, Eger
Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros
Bródy Imre Gimnázium és Szakközépiskola, Ajka
B csoport:
Neumann János Középiskola és Kollégium, Eger
Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
Surányi Endre Szakképző Iskola, Kazincbarcika
Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Dunaújváros
VI. korcsoport fiú
A csoport:
Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest
Energetikai Szakközépiskola és Kollégium, Paks
Medgyessy Ferenc Gimnázium, Debrecen
B csoport:
Bercsényi Miklós Középiskola, Győr
Neumann János Középiskola, Eger
Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest
C csoport:
Eötvös József Gimnázium, Tata
Fáy András Közgazdasági Szakközépiskola, Miskolc
Jókai Mór Gimnázium, Szakképző Iskola, Kazincbarcika
VI. korcsoport lány
A csoport:
Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét
Eötvös József Gimnázium, Tata
Neumann János Középiskola és Kollégium, Eger
Xántus János Idegenforgalmi Gyakorló Középiskola, Budapest
B csoport:
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása Közoktatási Intézménye, Szeged
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola, Szolnok
Eötvös József Gimnázium, Budapest
Vak Bottyán Gimnázium, Paks