Hírarchívum

Nyertünk az olaszok ellen
2018-02-02 13:48:51
A vártnál nehezebben, de megszereztük a két pontot.

A világbajnoki selejtező negyedik napján a magyar válogatott Olaszország ellen lépett pályára. Mindenképpen győzni kellett ahhoz, hogy életben tartsuk esélyeinket a világbajnokságra való kijutásra. Ennek megfelelően Nádor Krisztián szövetségi kapitány támadó szellemben küldte fel csapatát a pályára. Az első harmadban nem is tétlenkedtek a játékosok, bár tizenöt alkalommal védett az olasz kapus, Harangozó és Ádám lövéseinél tehetetlen volt. 2-1-es magyar vezetésnél ért így véget az első húsz perc. A hátralévő két harmadban kiegyenlített játék folyt, mindkét csapat 2-2 gólt szerzett, de a vezetést egyetlen alaklommal sem adtuk ki a kezünkből. A játékidő leteltével 4-3-as állásnál vetettek véget a talákozónak a játékvezetők, így megszereztük az első győzelmünket a 2018-as világbajnoki selejtezőkön.

Holnap zárul az EUR3 selejtező csoport, utolsó mérkőzésünket Izland ellen játsszuk hazai idő szerint 14 órától.

Olaszország - Magyarország 3-4 (1-2;1-1;1-1)