Hírarchívum

Kanada ellen újabb győzelem
2018-05-03 17:55:36
Kettőből két győzelemmel állunk az U19-es világbajnokságon

A VB második napján a kanadai válogatott volt ellenfelünk, akik előzőleg nagyarányú vereséget szenvedtek az oroszoktól. Láthatóan javítani szerettek volna, ennek ellenére a mérkőzés első felében többnyire uraltuk a játékot bizonytalan ellenfelünkkel szemben. Labdabirtoklásban, kialakított helyzetekben is jobbak voltak a magyarok, de a kaput nem mindig sikerült eltalálni. Két harmad után 4-1-re vezettünk. Kanada a mérkőzés utolsó harmadára felélénkült, egy büntetőből megszerezték második góljukat, a találkozó pedig kiegyensúlyozottabbá vált. Tényi Anna góljával sikerült két három percen belül válaszolni nekik, ezzel 5-3 lett a végeredmény. Begyűjtöttük a két pontot, helyenként szépen játszottunk, de a sok kihagyott helyzet miatt lehet minimális hiányérzetünk.